Кавоварка Heinner HEM-1100BKRD чорний
Heinner HEM-1100BKRD чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HEM-1100BKRD чорний
Усі ціни 13 →Heinner Heinner HEM-1100BKRD | 2 900 грн. |
Кавоварка HEINNER HEM-1100BKRD | 2 895 грн. |
Кавоварка Heinner HEM-1100BKRD | 2 799 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо heinner hem-1100bkrd | 2 872 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо HEINNER HEM-1100BKRD | 2 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →