Навушники
Awei ES-12Hi
Фото 5 |
Awei ES-12Hi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei ES-12Hi
Усі ціни 8 →Навушники AWEI ES-12hi 1.2m black | 479 грн. |
Навушники AWEI ES-12hi 1.2msilver | 479 грн. |
Навушники AWEI ES-12hi чорні | 373 грн. |
Навушники AWEI ES-12hi сріблясті | 373 грн. |
Навушники AWEI ES-12hi 1.2msilver | 432 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості навушників Awei ES-12Hi:
- Кнопка прийому виклику і управління треками
- Змінні силіконові насадки в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →