Навушники
Awei B930BL
Відео 3Фото 9 |
Awei B930BL 2020 рікB (бездротові) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei B930BL
Усі ціни 8 →Вакуумні Bluetooth навушники-вкладиші MDR B930BL + BT Awei | 496 грн. |
Навушники вакуумні з мікрофоном MDR B930BL + BT Awei, чорні (МХ НФ-0000638 | 478 грн. |
Вакуумні Bluetooth навушники Awei B930BL чорний | 620 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Awei B930BL, чорні | 407 грн. |
Вакуумні Bluetooth навушники MDR B930BL + BT Awei Чорні | 485 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →