Витяжний вентилятор Soler&Palau FUTURE FUTURE-100
Відео 2Фото 3 |
Модифікації Soler&Palau FUTURE 9
Характеристики
Soler&Palau FUTURE-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau FUTURE-100:
- Світловий індикатор
- Вага — 0.44 кг
- Модель FUTURE-100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель FUTURE-100 T — має таймер вимкнення
- Модель FUTURE-100 C — має зворотний клапан
- Модель FUTURE-100 CT — має зворотний клапан і таймер вимкнення
Де купити Soler&Palau FUTURE FUTURE-100
Колір:
Вытяжной вентилятор Soler&Palau FUTURE-100 | 1 324 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор Soler & Palau FUTURE-100 | 1 324 грн. |
Настінний і потолочний вентилятор Soler & Palau FUTURE-100 | 1 324 грн. |
Закрити
шумит адски, просите включать испанский, но максимально бюджетно очень шумный Alex: користуюся Soler&Palau FUTURE більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо