Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS100H
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS100H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS100H
Сортувати
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H PTGB- | 2 430 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H PTG w | 2 430 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H Insid | 1 850 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H PTB w | 1 850 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H PTGG- | 2 430 грн. |
Витяжний вентилятор з дтчиком вологості і таймером Awenta KWS 100 H PTI ст | 2 150 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta з датчиком вологості і тай KWS 100 H PTCBM blac | 1 913 грн. |
Закрити
Рекомендуємо