Кухонна мийка Axis A-Point 180 1.146.141.10 1160х500
Фото 4 |
Axis A-Point 180 1.146.141.10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis A-Point 180 1.146.141.10 1160х500
Усі ціни 12 →Кухонна мийка Axis Group A-Point 180 чорний (11A.ZC007.91A.00/1.146.141.10 | 11 528 грн. |
Мойка кухонная Axis Group A-Point 180 Black 10 (11A.ZC007.91A.00/1.146.141 | 10 000 грн. |
Мийка кухонна Axis Group A-Point 180 Black 10 (11A.ZC007.91A.00/1.146.141. | 11 528 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group A-Point 180 Beige 20 (11A.ZC007.55A.00 | 11 528 грн. |
Кухонна мийка Axis Group A-Point 180 бежевий (11A.ZC007.55A.00/1.146.141.2 | 11 528 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →