Подрібнювач відходів In-Sink-Erator Model S60
Відео 2Фото 9 |
In-Sink-Erator Model S60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог In-Sink-Erator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі In-Sink-Erator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити In-Sink-Erator Model S60
Усі ціни 26 →In-Sink-Erator Model S60 | 10 599 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR MODEL S60 | 10 299 грн. |
In-Sink-Erator Model S60 офіційна гарантія | 9 699 грн. |
Подрібнювач харчових відходів In-Sink-Erator Model S60 | 10 075 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →