Кухонна мийка Axis Malibu 30 1.102.211.20 770x430
Фото 11 |
Axis Malibu 30 1.102.211.20 |
|
У комплекті сифон з можливістю підключення пральної чи посудомийної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Malibu 30 1.102.211.20 770x430
Усі ціни 11 →Кухонна мийка Axis Group Malibu 30 чорний (11A.MU030.910.00/1.102.211.10) | 6 857 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Malibu 30 Black 10 (11A.MU030.910.00/1.102.211.10 | 6 197 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Malibu 30 Black 10 (11A.MU030.910.00/1.102.211.1 | 5 965 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Malibu 30 Moonlight grey 50 (1.102.211.50) 1.102. | 7 155 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Malibu 30 Black 10 (11A.MU030.910.00/1 | 6 857 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →