Кухонна мийка Platinum Handmade 500x500 500x500
Фото 8 |
Platinum Handmade 500x500 |
|
Мийка має накладки для поглинання шуму та вібрацій, оброблена протишумним складом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade 500x500 500x500
Усі ціни 15 →Кухонна мийка Platinum Handmade 32259 | 3 882 грн. |
Мийка кухонна сталева Platinum Handmade 32259 1ММ 50х50х23 см | 5 395 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM Handmade 500x500x2 | 4 599 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade 500x500x220 (товщина 3,0/1,5 мм корзина та | 4 599 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade 500x500x220 | 4 293 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Platinum Handmade 500x500
Ціни на Platinum Handmade 500x500 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade 400x500 400x500 | від 3 723 грн. | 11 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x450 500x450 | від 3 426 грн. | 15 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x500 500x500 | від 3 426 грн. | 17 пропозицій | ||
Platinum Handmade 580x430 580x430 | від 3 798 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →