Кухонна мийка Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860х500
Фото 2 |
Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860х500
Усі ціни 23 →Мийка нерж. SRL 611-86 XL декор Franke 101.0456.706 | 7 392 грн. |
Franke Franke Smart SRL 611-86 XL 101.0456.706 (декор) | 7 568 грн. |
Кухонная мойка Franke Smart SRL 611-86 XL (101.0456.706) нержавеющая сталь | 7 392 грн. |
Franke Smart SRL 611-86 | 7 216 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Franke Smart SRL 611-86 XL декор (101.04 | 8 003 грн. |
ще 18 пропозицій
Перше миття Franke з'явилося на нашій кухні ще півтора десятка років тому, коли про цю фірму у нас ще мало хто чув. За формою це було текстуроване кругле штампування. Весь цей час вона працювала вірою та правдою. І якби не тотальна заміна кухонних меблів, вона працювала б ще, але настав час змін. Дружина наполягла на тому, щоб цього разу взяти мийку з глибокою прямокутною чашею і додатковим боковим "столом". На її думку, такі форми практичні і дивлячись на новинку я з нею повністю згоден. Великий розмір чаші містить багато посуду. Справді, глибока і прямокутна форма виявилася набагато практичнішою, ніж кругла. Хоча остання, за рахунок більш тонкого накладного обідка та більш естетичної форми, набагато симпатичніша. Але оскільки кухня це царство дружини, то право вирішувати дісталося їй. Як і наш попередній Franke, поверхня цього екземпляра не гладка, а мікротекстурована. Такий невеликий рельєф відмінно маскує невеликі подряпини, цятки і сліди сухої води. Товщина металу (0,8 мм) виявилася недостатньою, щоб протистояти удару. Розповідаю: падала металева, а точніше важка чавунна м'ясорубка. Висота падіння щось близько 30 сантиметрів, то небагато, але вирішальним фактором став сам удар, точніше головка великого гвинта, що фіксує, на яку весь удар і припав. Вм'ятина вийшла досить великою і помітною. Чесно кажучи, за такої ціни могли б і товстіші, 1,2 міліметрові заготовки використовувати. Добре шуміла від напору води. Для усунення цієї прикрої недоробки довелося купувати спеціальну самоклеючу шумоізоляцію. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →