Кухонна мийка Axis Mojito 140 1.101.140.20 790x500
Фото 13 |
Axis Mojito 140 1.101.140.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Mojito 140 1.101.140.20 790x500
Усі ціни 10 →Кухонна мийка Axis Group Mojito 140 бежевий (1.101.140.20) 1.101.140.20 | 8 198 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 140 Beige 20 (1.101.140.20) | 7 326 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Mojito 140 Moonlight grey 50 (11A.MO140.900.10/1 | 7 064 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Mojito 140 Beige 20 (1.101.140.20) 1.101.140.20 | 8 198 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Mojito 140 Beige 20 (1.101.140.20) 1.1 | 8 198 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →