Кухонна мийка Kernau KGS A80 2B 790x500
Фото 5 |
Kernau KGS A80 2B |
|
Гарантія від виробника — 10 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS A80 2B 790x500
Усі ціни 45 →KERNAU KGS A 80 2B PURE WHITE | 8 650 грн. |
Kernau Kgs A 80 2B Pure White | 8 726 грн. |
Мойка кухонная Kernau KGS A 80 2B PURE WHITE | 8 555 грн. |
KERNAU KGS A 80 2B GRAPHITE | 6 420 грн. |
KERNAU KGS A 80 2B PURE WHITE | 8 266 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →