Кухонна мийка Ferro Mezzo II DRGM2/48/78GA 780x480
Фото 7 |
Ferro Mezzo II DRGM2/48/78GA |
|
В комплекті клапан-автомат.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Mezzo II DRGM2/48/78GA 780x480
Усі ціни 13 →Ferro Ferro MEZZO II DRGM2/48/78BA | 8 125 грн. |
Кухонна мийка Ferro MEZZO II 78x48 графіт з блиском (DRGM2/48/78HA) DRGM2/ | 8 125 грн. |
Мийка для кухні гранітна прямокутна FERRO Mezzo II 780x480x177мм із сифоно | 8 125 грн. |
Кухонна мийка граніт FERRO MEZZO II DRGM2/48/78BA двокамерна | 8 125 грн. |
Ferro Ferro MEZZO II DRGM2/48/78SA | 8 125 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →