Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Axis

Змішувач Axis Tina

Фото - Змішувач Axis Tina
Фото 10
Axis Tina
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
ФормаГ-подібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Глибина струменя206 мм
Висота струменя268 мм
Кут нахилу струменя5 °
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Витрата води9.8 л/хв
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення34 мм / 34 – 37 мм /
Макс. товщина стільниці35 мм
Підведення водишланги
400 мм
G 3/8"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
хром з гранітом
Висота змішувача297 мм
Країна походження брендуПольща
Гарантія виробника2 роки
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Axis Tina

Усі ціни 8 →

Змішувач для кухні Axis Tina BW6002J4/C одноважільний, хром/білий (3BT.02712.03B.B0131)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 835 грн.

Змішувач для кухні Axis Tina BW6002G7/C одноважільний, чорний (3BT.02791.03B.B0133)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для кухні Axis Tina одноважільний, хром (3BT.02790.03B.B0236)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02791.03B.B0133 чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  APEYRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 027 грн.

Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02711.03B.B0137 Night glow

Маркетплейс: Rozetka.ua  APEYRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 502 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Axis Tina