Змішувач Hansgrohe Focus M41 31820000
Відео 3Фото 11 |
Hansgrohe Focus M41 31820000 |
|
Кут повороту виливу регулюється на 3 рівня: 110°, 150° або 360°
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Focus M41 31820000
Усі ціни 75 →Кухонний змішувач HANSGROHE Focus (колір - чорний матовий) 31820670 318206 | 14 445 грн. |
Змішувач для кухні 260, 1 jet Hansgrohe Focus M41 (колір - хром) 31820000 | 5 150 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Focus 31820000 | 8 172 грн. |
Кран на кухню однозахватний HANSGROHE Focus M41 хром латунь 31820000 | 8 172 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe FOCUS M41 чорний матовий (31820670) 31820670 | 14 445 грн. |
ще 20 пропозицій
Купили понад рік тому модель дуже подобається. У нас гранітне миття кран вписався відмінно, хороший нахил струменя. Плавне керування, кран повертається навколо своєї осі, якість відмінна. немає користуюся Hansgrohe Focus M41 31820000 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →