Змішувач Imprese Kucera 10105
Відео 2Фото 5 |
Imprese Kucera 10105 Kuceraбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Kucera 10105
Усі ціни 23 →Змішувач для ванни з коротким виливом Imprese Kucera 10105 | 3 199 грн. |
Imprese Imprese Kucera 10105 49837 | 3 199 грн. |
Змішувач у ванну однозахватний із коротким носиком IMPRESE KUCERA хром лат | 3 199 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Kucera (10105) 10105 | 3 199 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Kucera 10105 хром, 35 мм 193936 | 3 199 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →