Змішувач Axor Starck Organic 12415000
Фото 9 |
Axor Starck Organic 12415000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Starck Organic 12415000
Усі ціни 7 →Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE AXOR Starck Or | 21 748 грн. |
Змішувач настінний для ванни/душу Axor STARCK ORGANIC без виливу, хром 124 | 19 641 грн. |
Axor Starck Organic Chrom (12415000) | 14 360 грн. |
Axor Starck Organic Chrom (12415000) | 14 719 грн. |
Axor Starck Organic Chrom (12415000) | 15 078 грн. |
Змішувач для ванни вбудований без виливу Axor Starck Organic (12415000) | 22 265 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE AXOR Starck Or | 21 748 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →