Змішувач Axor One 48002000
Фото 17 |
Axor One 48002000 |
|
Технологія Air Power змішує воду з повітрям. Регульоване обмеження температури води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor One 48002000
Усі ціни 7 →Кран для умивальника із високим виливом HANSGROHE AXOR ONE хром латунь з д | 25 296 грн. |
Змішувач для умивальника Axor ONE 255 мм, з донним клапаном, хром 48002000 | 25 296 грн. |
Змішувач для умивальника Axor One 260 із зливним гарнітуром, чорний матови | 34 892 грн. |
Змішувач для умивальника Axor One 260 із зливним гарнітуром, чорний матови | 36 259 грн. |
Змішувач для умивальника Axor ONE 255 мм, зі зливним гарнітуром, чорний ма | 35 416 грн. |
Змішувач для умивальника AXOR ONE 260 з донним клапаном, хром (48002000) | 25 898 грн. |
Кран для умивальника із високим виливом HANSGROHE AXOR ONE хром латунь з д | 25 296 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →