Змішувач Axor Edge 46140000
Фото 8 |
Axor Edge 46140000 |
|
Модель з регульованим обмеженням температури. Захисний обмежувач з температурою спрацьовування 40 °С. можливість включення 2 споживачів одночасно. Поличка для приладдя виконана зі скла. Поставляється з кнопками: ручний душ, верхній душ.
Для монтажу необхідний внутрішній блок арт. 45442180 (в комплект не входить).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Edge 46140000
Усі ціни 7 →Змішувач прихованого монтажу з термостатом HANSGROHE AXOR Edge хром латунь | 146 654 грн. |
Термостат-поличка для душа Axor Edge на 3 функції, хром (46140000) | 144 487 грн. |
Axor Edge Wannowo-Prysznicowa Chrom 46140000 | 103 920 грн. |
Axor Edge Wannowo-Prysznicowa Chrom 46140000 | 106 518 грн. |
Axor Edge Wannowo-Prysznicowa Chrom 46140000 | 109 116 грн. |
Термостат для душу на 3 виходи Axor Edge (колір - хром) (46140000) | 150 145 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з термостатом HANSGROHE AXOR Edge хром латунь | 146 654 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →