Трансмісійне мастило Axxis ATF II 10 л
Товар застарів 1 715 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: синтетичне; Об'єм (л): 10; Відповідність стандартам: Dexron IID; Допуски виробників: MB 236.1; ZF TE-ML-02F/03D/04D/14A/17C; MAN 339 V1/339 Z1; |
Axxis ATF II 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis ATF II
Ціни на Axxis ATF II |
---|---|---|---|---|
Axxis ATF II 1 л | від 202 грн. | 4 пропозиції | ||
Axxis ATF II 4 л | від 732 грн. | 4 пропозиції | ||
Axxis ATF II 20 л | від 2 835 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →