Охолоджувальна рідина Axxis Yellow G12 Coolant 5 л (48021029828)
Axxis Yellow G12 Coolant 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Yellow G12 Coolant 5 л
Усі ціни 12 →Антифриз Axxis Yellow G12 Сoolant Жовтий 5кг (48021029828) (AX-2008) | 412 грн. |
Антифриз AXXIS Yellow G12 Сoolant (Канистра 5л) 48021029828 | 393 грн. |
Антифриз Axxis Yellow G12 Сoolant Жовтий 5кг (48021029828) (AX-2008) | 412 грн. |
Антифриз AXXIS YELLOW G12 Сoolant (жёлтый) (Канистра 5кг.) OM-48021029828 | 481 грн. |
Антифриз Axxis Yellow G12 Сoolant Жовтий 5кг (48021029828) (AX-2008) 48021 | 412 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Axxis Yellow G12 Coolant
Ціни на Axxis Yellow G12 Coolant |
---|---|---|---|---|
Axxis Yellow G12 Coolant 1 л | від 90 грн. | 7 пропозицій | ||
Axxis Yellow G12 Coolant 5 л | від 343 грн. | 13 пропозицій | ||
Axxis Yellow G12 Coolant 10 л | від 678 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →