Охолоджувальна рідина Axxis Blue G11 ECO Concentrate 5 л
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Blue G11 ECO Concentrate 5 л
Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Blue G11 5л (48021237016) (AX-P999-G11 | 646 грн. |
AXXIS ECO-80C BLUE G11 концентрат 5 л (AX-P999-G11B ECO5l) | 594 грн. |
AXXIS AXP999G11BECO5L | 589 грн. |
Модификації Axxis Blue G11 ECO Concentrate
Ціни на Axxis Blue G11 ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 1.5 л | від 188 грн. | 2 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 5 л | від 589 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 10 л | від 1 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 20 л | від 2 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Blue G11 ECO Concentrate 200 л | від 19 691 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →