Охолоджувальна рідина Axxis Red G12 Coolant 208 л (48021035949)
Axxis Red G12 Coolant 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Red G12 Coolant 208 л
Антифриз AXXIS Сoolant Ready-Mix G12+ червоний -36°С, 214кг (AXP999G11 | 14 351 грн. |
AXXIS G12 RED Coolant Ready-Mix -36°C червоний (Бочка 214кг) (AX-P999-G11R | 13 971 грн. |
AXXIS AXP999G11RRDM200 | 14 074 грн. |
AXXIS AX2018 | 13 151 грн. |
AXXIS G12+ RED ANTIFREEZE червоний (Бочка 214кг) (AX-2018) | 14 467 грн. |
Модификації Axxis Red G12 Coolant
Ціни на Axxis Red G12 Coolant |
---|---|---|---|---|
Axxis Red G12 Coolant 1 л | від 86 грн. | 11 пропозицій | ||
Axxis Red G12 Coolant 5 л | від 311 грн. | 12 пропозицій | ||
Axxis Red G12 Coolant 10 л | від 654 грн. | 10 пропозицій | ||
Axxis Red G12 Coolant 208 л | від 13 151 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →