Блок живлення AZZA PSAZ PSAZ-650W
Відео 4Фото 4 |
AZZA PSAZ PSAZ-650W 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZZA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AZZA PSAZ PSAZ-650W
Усі ціни 44 →Azza 650W (PSAZ-650W) PSAZ-650W | 1 949 грн. |
Блок живлення Azza PSAZ-650W-RGB | 1 855 грн. |
Блок питания Azza PSAZ-650W-RGB | 1 855 грн. |
Блок живлення AZZA PSAZ-650W | 1 984 грн. |
Блок питания 650w, azza psaz-650w 120 мм, 2x4+4pin, sata x 5, 2x(6+2pin), | 2 066 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AZZA PSAZ
Ціни на AZZA PSAZ |
---|---|---|---|---|
AZZA PSAZ PSAZ-550W | від 1 590 грн. | 41 пропозиція | ||
AZZA PSAZ PSAZ-650W | від 1 775 грн. | 44 пропозиції | ||
AZZA PSAZ PSAZ-750W | від 2 154 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →