Блок живлення AZZA PSAZ PSAZ-550W
Відео 4Фото 4 |
AZZA PSAZ PSAZ-550W 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZZA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AZZA PSAZ PSAZ-550W
Усі ціни 25 →Azza 550W (PSAZ-550W) PSAZ-550W | 1 719 грн. |
Блок живлення AZZA 550W 80 PLUS BRONZE (PSAZ-550B) PSAZ-550W | 1 799 грн. |
Блок питания Azza PSAZ-550W | 1 625 грн. |
Блок живлення Azza PSAZ-550W | 1 625 грн. |
Блок питания 550 Вт, azza, Black, 80+ Bronze, 12 см, 2xMolex / 5xSATA / 2x | 1 839 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AZZA PSAZ
Ціни на AZZA PSAZ |
---|---|---|---|---|
AZZA PSAZ PSAZ-550W | від 1 590 грн. | 25 пропозицій | ||
AZZA PSAZ PSAZ-650W | від 1 775 грн. | 27 пропозицій | ||
AZZA PSAZ PSAZ-750W | від 2 154 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →