Блок живлення AZZA PSAZ Gold PSAZ-750G
Фото 5 |
AZZA PSAZ Gold PSAZ-750G 2022 рік80+ Gold |
|
Один із найдоступніших брендових комп'ютерних блоків живлення потужністю 750 Вт з модульною кабельною підсистемою, блоком активної компенсації реактивної потужності та високою енергоефективністю. Відповідає стандарту ATX 12V v2.4, має стандартні габаритні розміри та значну вагу. Легко встановлюється у будь-який ATX-корпус. Є середньою моделлю в лінійці AZZA PSAZ GOLD, що складається із чотирьох блоків з номінальною потужністю від 550, 650, 750 та 850 Вт.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований використання у складі продуктивних ігрових систем, обладнаних потужними відеокартами. Завдяки підтримці стандарту EPS 12V v2.92 блок живлення AZZA PSAZ GOLD PSAZ-750G може стати джерелом енергії для експлуатації робочих станцій на базі HEDT-платформ AMD Ryzen Threadripper (TR4) та Intel Xeon (LGA3647). Побудований на основі сучасних схемотехнічних рішень, здатний забезпечити віддачу до 90% номінальної потужності на лінії +12В. При 50% навантаженні його ККД становить понад 90%, сертифікований за програмою 80 Plus Gold. Для охолодження блоку використовується довговічний 120 мм вентилятор з малошумним гідродинамічний підшипником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZZA.
Купити AZZA PSAZ Gold PSAZ-750G
Усі ціни 30 →Azza 750W Gold (PSAZ-750G) PSAZ-750G | 3 799 грн. |
Блок живлення Azza PSAZ-750G | 3 485 грн. |
Блок питания Azza PSAZ-750G | 3 485 грн. |
Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750G) | 3 916 грн. |
Azza 750W PSAZ-750G | 3 669 грн. |