Візочок BABY style Oyster Zero
Відео 20Фото 8 |
Прогулянкова коляска від відомого і популярного на ринку англійського виробника, яка може послужити відмінним придбанням для дітей вже починаючи з народження і аж до досягнення 3-х річного віку. На легку, міцну алюмінієву раму BABY style Oyster Zero легко встановлюється люлька і прогулянковий блок, окремо користувач може докупити автокрісло, але в початковій комплектації його немає.
Виробники передбачили можливість використання виробу вже з перших днів життя дитини — спинка і сидіння розкладаються і фіксуються до положення «лежачи», завдяки чому дитина у візку може спокійно спати. Капюшон зроблений з сонцезахисної тканини UV50+, у нього є і додаткові функції: козирок, можливість регулювання. Передні колеса поворотні, фіксуються, задні — збільшеного розміру, консольна підвіска і гальма.
Купити BABY style Oyster Zero
Коляска прогулянкова BabyStyle Oyster Zero Gravity Fossil OZGFO | 14 600 грн. |
Oyster Babystyle Zero Regatta Spacerowy | 14 883 грн. |
Коляска прогулянкова BabyStyle Oyster Zero Gravity Lavender OZGLA | 14 600 грн. |
Коляска прогулянкова BabyStyle Oyster Zero Gravity Moon OZGMN | 14 600 грн. |
Коляска прогулянкова BabyStyle Oyster Zero Gravity Twilight OZGTW | 14 600 грн. |