Візочок RECARO Lexa Elite
Відео 12Фото 18 |
RECARO Lexa Elite
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:47 см
Вага в зборі:8 кг
Всі характеристики
Купити RECARO Lexa Elite
Усі ціни 24 →Recaro Lexa Elite Night Black Spacerowy | 15 920 грн. |
Recaro Lexa Elite Night Black Spacerowy | 16 318 грн. |
Recaro Lexa Elite Night Black Spacerowy | 16 716 грн. |
Recaro Lexa Elite Select Sweet Curry Spacerowy | 17 040 грн. |
Recaro Lexa Elite Prime Silent Grey Spacerowy | 12 320 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →