Молоковідсмоктувач BabyOno Pico (1485)
Фото 20 |
BabyOno Pico |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BabyOno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BabyOno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BabyOno Pico
BabyOno акумуляторний PICO з трьома режимами роботи (1485) акумуляторнийPI | 1 915 грн. |
Електричний молоковідсмоктувач з дисплеєм на акумуляторі "PICO" BabyOno | 1 715 грн. |
Молоковідсмоктувач акумуляторний "PICO" (3 режими роботи) "BabyOno" | 2 122 грн. |
Молоковідсмоктувач електричний трифазний з пляшкою PICO Babyono 280 мл Біл | 1 912 грн. |
Молоковідсмоктувач електричний BabyOno Pico | 1 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →