Молоковідсмоктувач BabyOno Twinny (1002)
Фото 14 |
BabyOno Twinny |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BabyOno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BabyOno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BabyOno Twinny
Усі ціни 6 →BabyOno Подвійний акумуляторний TWINNY вільні руки (1002) Подвійнийакумуля | 3 759 грн. |
Подвійний акумуляторний молоковідсмоктувач BabyOno Twinny | 3 454 грн. |
BabyOno подвійний TWINNY + Вкладки лактаційні COMFORT, 140шт/уп. у подарун | 3 759 грн. |
Набір "подвійний акумуляторний молоковідсмоктувач TWINNY та Вкладки лактац | 3 758 грн. |
Молоковідсмоктувач подвійний акумуляторний TWINNY Babyono 150 мл Білий | 3 757 грн. |
Молоковідсмоктувач BabyOno Twinny | 3 750 грн. |
В комплекте 2 силиконовых переходника для накладок диаметром 21 мм и 24 мм.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →