Рюкзак Bagland Stark 22 22 л
Фото 10 |
Bagland Stark 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bagland Stark 22 22 л
РЮКЗАК ДЛЯ НОУТБУКА BAGLAND STARK ЧОРНИЛЬНИЙ (0014366) | 2 190 грн. |
Чорний міський рюкзак для ноутбука з ортопедичною спинкою Bagland STARK во | 2 190 грн. |
Наплічник для ноутбука Bagland STARK чорний (0014366) | 2 190 грн. |
Наплічник для ноутбука Bagland STARK синій (0014369) | 2 190 грн. |
Наплічник для ноутбука Bagland STARK сірий (0014366) | 2 190 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →