Рюкзак Bagland Shine 16 16 л (0058166)
Відео 1Фото 10 |
Bagland Shine 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bagland Shine 16 16 л
Усі ціни 7 →РЮКЗАК ДЛЯ НОУТБУКА BAGLAND SHINE 16 Л. Т.СІРИЙ (0058166) | 1 790 грн. |
Рюкзак для ноутбука з ортопедичною спинкою Bagland Shine 16 л сірий | 1 790 грн. |
Наплічник для ноутбука Bagland Shine 16 л. чорний (0058166) | 1 790 грн. |
Рюкзак для ноутбука з ортопедичною спинкою Bagland Shine 16 л повсякденний | 1 790 грн. |
Рюкзак для ноутбука Bagland Shine 16 л. сірий (0058166) | 1 790 грн. |
Наплічник для ноутбука Bagland Shine 16 л. т.сірий (0058166) | 1 790 грн. |
Рюкзак для ноутбука Bagland Shine 16 л. чорний (0058166) | 1 790 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →