Сучкоріз Bahco P280-SL-80
Bahco P280-SL-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco P280-SL-80
Сучкорез обводной с рычажной системой Bahco (P280-SL-80) | 3 050 грн. |
Сучкоріз Bahco P280-SL-80 (80 см) V31966 | 3 050 грн. |
Гілкоріз алюмінієвий Bahco P280-SL-80 | 3 234 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →