Сучкоріз Fiskars 112390 (1020187)
Відео 2Фото 8 |
Fiskars 112390 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112390
Усі ціни 17 →Сучкоріз площинний Fiskars PowerGearX LX94 112390 | 3 199 грн. |
Сучкорез Fiskars PowerGearX (1020187) | 3 199 грн. |
Сучкорез Fiskars PowerGearX™ плоскостной (M) 112390 (1020187) | 2 699 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGearX LX94 112390 (1020187) | 2 899 грн. |
Гілкоріз Fiskars обвідний PowerGear М (1020187) | 3 199 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →