Теплоакумулятор для котла BakiLux ABN-1B-1000 1000 л 1 ТО
BakiLux ABN-1B-1000 |
|
Чотири варіанти діаметра нержавіючого теплообмінника - 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BakiLux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BakiLux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BakiLux ABN-1B-1000 1000 л 1 ТО
Теплоакумулятор BakiLux АБН-1В -1000 труба 20 мм з ізоляцією 17022021962 | 45 107 грн. |
Теплоакумулятор BakiLux АБН-1В-1000-20 із змійовиком | 36 557 грн. |
Теплоакумулятор BakiLux АБН-1В -1000 труба 25 мм з ізоляцією 17022021965 | 46 698 грн. |
Теплоакумулятор BakiLux АБН-1В-1000-25 із змійовиком | 37 846 грн. |
Модификації BakiLux ABN-1B-1000
Ціни на BakiLux ABN-1B-1000 |
---|---|---|---|---|
BakiLux ABN-1B-500 500 л 1 ТО | від 26 590 грн. | 4 пропозиції | ||
BakiLux ABN-1H-500 500 л 1 ТО | від 56 158 грн. | 2 пропозиції | ||
BakiLux ABN-2-500 500 л 2 ТО | від 38 915 грн. | 2 пропозиції | ||
BakiLux ABN-1H-800 800 л 1 ТО | від 66 693 грн. | 2 пропозиції | ||
BakiLux ABN-1B-800 800 л 1 ТО | від 34 013 грн. | 4 пропозиції | ||
BakiLux ABN-2-800 800 л 2 ТО | від 47 988 грн. | 2 пропозиції | ||
BakiLux ABN-1H-1000 1000 л 1 ТО | від 67 983 грн. | 2 пропозиції | ||
BakiLux ABN-1B-1000 1000 л 1 ТО | від 36 557 грн. | 4 пропозиції | ||
BakiLux ABN-2-1000 1000 л 2 ТО | від 51 170 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →