Шліфувальний верстат BaMaTo OBSM-900 450 Вт 230 В
Фото 7 |
BaMaTo OBSM-900 450 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaMaTo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaMaTo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaMaTo OBSM-900 450 Вт 230 В
Усі ціни 8 →Станок шлифовальный осцилляционный шпиндельный 2 в 1 Bamato OBSM-900 | 15 510 грн. |
Осцилляционный шпиндельный шлифовальный станок Bamato 2 IN 1 OBSM-900 | 16 620 грн. |
Осцилляционный шпиндельный шлифовальный станокBamato 2 IN 1 OBSM-900 | 14 830 грн. |
Осциляційний шпиндельний шліфувальний верстат Bamato 2 IN 1 OBSM-900 | 14 824 грн. |
Осциляційний шпиндельний шліфувальний верстат Bamato 2 IN 1 OBSM-900 | 14 829 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →