Точильний верстат PROMA BKS-2500 250 мм / 1100 Вт 400 В
PROMA BKS-2500 250 мм / 1100 Вт 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROMA BKS-2500 250 мм / 1100 Вт 400 В
Усі ціни 6 →Заточной станок PROMA BKS-2500 (1100 Вт) 25002502 | 13 499 грн. |
Proma BKS-2500 A25002502 | 13 120 грн. |
Proma BKS-2500 A25002502 | 13 448 грн. |
Proma BKS-2500 A25002502 | 13 776 грн. |
Точильно-шліфувальний верстат PROMA BKS-2500 | 13 658 грн. |
Точильно-шліфувальний верстат PROMA BKS-2500 з підставкою | 17 560 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості точильно-шліфувального верстата PROMA BKS-2500:
- Можливість комплектації з підставкою і без
РекомендуємоПорівняти в таблиці →