Каталка Bambi M 3503C
Bambi M 3503C |
|
Козирок від сонця
Батарейки не входять в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 3503C
Усі ціни 28 →Машинка-каталка с толкателем Bambi (M 3503C-3) | 1 811 грн. |
Машинка-каталка з штовхачем Bambi M 3503C-3 | 1 754 грн. |
Машинка-каталка з штовхачем Bambi M 3503C-3 | 2 040 грн. |
Машинка-каталка Bambi M 3503C-3 Червоний | 1 638 грн. |
Машинка-каталка Bambi зі штовхачем (M 3503C-3) | 2 093 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →