Каталка Bambi M 4845
Фото 12 |
Bambi M 4845 |
|
Джерело живлення: 3 батареї типу АА (не входять до комплекту)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 4845
Усі ціни 20 →Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 красный (M 4845-3) | 1 862 грн. |
Машинка-каталка з штовхачем Bambi M 4845-5 | 1 956 грн. |
Машинка-каталка з штовхачем Bambi M 4845-3 | 1 677 грн. |
Машинка-каталка 2 в 1 Bambi M 4845-3 Червоний | 1 599 грн. |
Машинка-каталка з толкачем Bambi M 4845-5 | 1 862 грн. |
ще 15 пропозицій
Дополнительно MP3, USB
РекомендуємоПорівняти в таблиці →