Ходунки Bambi M 3619
Фото 5 |
Bambi M 3619 |
|
Звукові та світлові ефекти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 3619
Усі ціни 7 →Детские ходунки Bambi в ассортименте (M 3619) | 1 036 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Синій / Синій | 1 299 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Салатовий / Жовтий | 1 299 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Сірий / Синій | 1 299 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Бірюзовий / Сірий | 1 299 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Малиновий/рожевий | 1 299 грн. |
Дитячі ходунки-каталка Bambi M 3619 Фіолетовий/рожевий | 1 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →