Ходунки Bambi M 4970
Фото 6 |
Bambi M 4970 |
|
Світлові і звукові ефекти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 4970
Усі ціни 6 →Ходунки Bambi 4 вида (M 4970) | 1 468 грн. |
Дитячі ходунки M 4970 Музика, світло Рожеве з Білим | 1 689 грн. |
Дитячі ходунки M 4970 Світло Блакитний з Салатовим | 1 689 грн. |
Дитячі ходунки M 4970 Музика, світло Сірий з Жовтим | 1 689 грн. |
Дитячі ходунки M 4970 Кава | 1 689 грн. |
Ходунки дитячі Bambi M 4970 (53*62,5*70 см., колеса: 8 шт.*6,5 см, регулюв | 1 603 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →