Елекробагі Bambi M 4920EBLR
Відео 1Фото 47 |
Bambi M 4920EBLR
Вік:від 3-х років
Дизайн:багі
Вага дитини:до 50 кг
Макс. швидкість:8 км/год
Кількість передач:1 шт
Всі характеристики
Купити Bambi M 4920EBLR
Усі ціни 22 →Баггі з пультом керування Bambi M 4920EBLR-RS Червоно-чорний | 18 197 грн. |
Дитячий електромобіль джип Bambi M 4920EBLR-5 до 50 кг (238510) | 28 469 грн. |
Баггі з пультом керування Bambi M 4920EBLR-7 Помаранчевий | 18 197 грн. |
Баггі з пультом керування Bambi M 4920EBLR-5 Зелений | 18 197 грн. |
Баггі з пультом керування Bambi M 4920EBLR-3 Червоний | 18 197 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Bambi M 4920EBLR:
- Амортизація задніх коліс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →