Електроквадроцикл Bambi HB-EATV1000Q
Фото 34 |
Bambi HB-EATV1000Q
Вік:від 6-ти років
Дизайн:квадроцикл
Вага дитини:до 65 кг
Макс. швидкість:26 км/год
Кількість передач:2 шт
Всі характеристики
Купити Bambi HB-EATV1000Q
Усі ціни 41 →Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV1000Q-3ST V2 до 65 кг | 24 742 грн. |
Квадроцикл HB-EATV1000Q-2ST V2 | 25 677 грн. |
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV1000Q-3ST(MP3) V2 до 65 кг | 25 740 грн. |
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV1000Q-7ST(MP3) V2 до 65 кг | 25 740 грн. |
Квадроцикл HB-EATV1000Q-5ST V2 | 25 677 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Bambi HB-EATV1000Q:
- Амортизація з регулюванням жорсткості: 2 передніх / 1 задній
РекомендуємоПорівняти в таблиці →