Електроквадроцикл Bambi HB EATV 800N
Bambi HB EATV 800N
Вік:від 6-ти років
Дизайн:квадроцикл
Вага дитини:до 100 кг
Час їзди:до 90 хв
Макс. швидкість:30 км/год
Кількість передач:2 шт
Всі характеристики
Купити Bambi HB EATV 800N
Усі ціни 59 →Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV800N-5 V3 до 65 кг | 20 456 грн. |
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-EATV800N-10(MP3) V3 до 65 кг (19 | 30 549 грн. |
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV800N-3 V3 до 65 кг | 20 456 грн. |
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV800N-3(MP3) V3 до 65 кг | 22 594 грн. |
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-EATV800N-4(MP3) V3 до 65 кг | 22 594 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Bambi HB EATV 800N:
- Амортизація
РекомендуємоПорівняти в таблиці →