3D-принтер Bambu Lab X1 Carbon
Відео 4 |
Bambu Lab X1 Carbon |
|
Можливість встановлення до чотирьох блоків AMS (система автоматичної зміни філаментів).
Модель Bambu Lab X1 Carbon Combo AMS має один блок AMS у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambu Lab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambu Lab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambu Lab X1 Carbon
Усі ціни 7 →3D-принтер Bambu Lab X1 Carbon | 67 990 грн. |
3D Принтер Bambu Lab X1 Carbon | 79 499 грн. |
Швидкісний 3D принтер Bambu Lab X1 Carbon 256х256х256мм 500 мм/с (з диспле | 103 099 грн. |
3D принтер Bambu Lab X1 Carbon BL0005U 38,9 x 38,9 x 45,7 см Срібний | 84 999 грн. |
3D принтер Bambu Lab X1-Carbon | 79 999 грн. |
Професійний 3D-принтер 3д принтер 3d printer 3D-принтер Bambu Lab X1 Carbo | 94 900 грн. |
3d принтер Bambu lab X1- Carbon | 80 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →