Кавомолка Baratza Vario W+
Відео 5Фото 4 |
Baratza Vario W+ |
|
Портафільтр купується окремо.
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baratza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baratza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baratza Vario W+
Усі ціни 11 →Кавомолка Baratza Vario W+ | 34 232 грн. |
Baratza Vario W+ Biały | 24 000 грн. |
Baratza Vario W+ | 28 700 грн. |
Baratza Vario W+ Biały | 25 200 грн. |
Кофемолка электрическая Baratza Vario W+ White | 30 935 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →