Лялька Barbie Extra Doll GYJ78
Фото 7 |
Barbie Extra Doll GYJ78 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Extra Doll GYJ78
Усі ціни 6 →Лялька Barbie GYJ78 - Extra Doll Райдужна сукня Синя куртка з рюшами | 1 150 грн. |
Лялька Mattel Barbie Екстра у довгому райдужному платті GYJ78 | 1 400 грн. |
Лялька Барбі Екстра Модниця в довгій веселковій сукні Barbie Extra Style # | 1 179 грн. |
Лялька Барбі Екстра Модниця у блакитному жакеті Barbie Extra GYJ78 | 895 грн. |
Лялька Barbie Extra Doll # 9 Барбі Екстра в блакитній накодці з рюшами (GY | 1 699 грн. |
Лялька Барбі Екстра Модниця в блакитному жакеті з оборками Barbie Extra Do | 1 090 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →