Лялька Barbie Extra Doll HDJ44
Фото 6 |
Barbie Extra Doll HDJ44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Extra Doll HDJ44
Лялька Barbie Extra Doll #11 Барбі Екстра з неоново-зеленим волоссям HDJ44 | 1 350 грн. |
Лялька Барбі Екстра з неоново-зеленим волоссям Barbie Extra HDJ44 | 1 399 грн. |
Лялька Barbie Extra Doll #11 Барбі Екстра з неоново-зеленим волоссям (HDJ4 | 1 699 грн. |
Лялька Барбі Екстра Модниця у футболці оверсайз та легінсах Barbie Extra D | 1 670 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →