Літня шина Barum Vanis 3 235/65 R16C 115R
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 3 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 3 235/65 R16C 115R
Усі ціни 36 →Шина Barum Vanis 3 235/65 R16C 115/113R | 4 500 грн. |
Barum Vanis 3 235/65 R16C 115/113R | 4 763 грн. |
Barum VANIS 3 235/65 R16 115/113R (9037319481) | 7 230 грн. |
Barum Vanis 3 235/65 R16C 115/113R | 5 205 грн. |
Barum Vanis 3 (235/65R16C 115R) | 4 719 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →