Литий диск Alutec Ikenu 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 4Фото 4 | від 5 201 до 8 142 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 104
Характеристики
Alutec Ikenu 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 6,5x16/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
ALUTEC Ikenu R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Metal Grey | 6 835 грн. |
Диски Alutec Ikenu 6,5x16 5x100 ET38 DIA57,1 (grey) | 5 297 грн. |
Alutec IKENU Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1) | 6 399 грн. |
Alutec Ikenu MG R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 | 7 176 грн. |
Alutec Ikenu R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA57.1 Gloss Black IKE65638V72-6 | 5 476 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі